Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - toronyengedélyezési munkatárs

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Pécsi hatósági irodája egy éves határozott idejű, köztisztviselői jogviszony keretében betöltendő munkakörbe toronyengedélyezési munkatársat keres.

A munkavégzés helye: Pécs.

A toronyengedélyezési munkatárs főbb munkaköri feladatai:

  • antennák, antennatartó szerkezetek létesítésével vagy bontásával kapcsolatos engedélyezési és más hatósági eljárások lefolytatása;
  • az elektronikus hírközlési építmények létesítésével, használatba vételével, fennmaradásával kapcsolatos eljárások lefolytatása, döntések előkészítése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • szerkezetépítő mérnöki végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat;
  • magabiztos, magas szintű számítógépes felhasználói gyakorlat, kiemelt szintű Office-ismeretek;
  • terhelhetőség, megbízhatóság, kiváló kapcsolatteremtő – és együttműködő készség;
  • logikus gondolkodás, feladat – és megoldás orientáltság, kiváló kommunikációs készség;
  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • közigazgatási gyakorlat;
  • hírközlési területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • telekommunikációs piac átfogó ismerete.

A pályázati anyaghoz csatolandó:

  • fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél.

A foglalkoztatási jogviszonyra, így az illetmény megállapítására a közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011. évi CXCIX. törvény vonatkozó rendelkezései az irányadók.

Amennyiben ez a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, akkor kattintson az alábbi linkre:

Jelentkezés az NMHH által meghirdetett álláslehetőségre

(https://e-nmhh.nmhh.hu/e-nhh/4/urlapok/esf00123/index.html)

Az elektronikus űrlapot értelemszerűen töltse ki. A „Pozíció és bérigény megjelölése” szakasznál jelölje be a „toronyengedélyezési munkatárs (Pécs)” sor melletti négyzetet.

A jelentkezési határidő 2014. augusztus 15.

A jelentkezések elbírálása a benyújtási határidőt követő egy hónapon belül történik. A munkakör a kiválasztási folyamat után azonnal betölthető. Felhívjuk figyelmét, hogy csak azokat a pályázókat áll módunkban személyesen is meghallgatni, akik képzettségük, ismereteik és szakmai tapasztalataik alapján elképzeléseinknek mindenben megfelelnek.