Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat

A Mecsek Füszért Zrt., mint hazai nagyvállalat a kiskereskedelmi üzletláncok meghatározó szereplőjeként pályázatot hirdet az alábbi pozíció betöltésére: Műszaki ügyintéző: villamossági mérnök, technikus

Munkavégzés helye: Pécs, igény esetén a szervezet teljes működési területe. (Országos)

Feladatok:

  • Áruházak üzemeltetési feladatainak ellátása

  • Az üzletek látogatása és felmérése karbantartási és fejlesztési célból

  • Bővítési- és felújítási projektekben való részvétel

  • A jóváhagyott karbantartási és fejlesztési feladatok végrehajttatása

  • Költségtervek készítése

  • Vállalkozókkal történő kapcsolattartás

  • Eszköz beszerzések lebonyolítása

Elvárások:

  • Villamossági (technikus vagy mérnök) végzettség

  • Folyamatszemlélet, komplex gondolkodásmód

  • Határozott személyiség

  • Erős szervező- és kommunikációs képesség

  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Mobiltelefon, informatikai eszközök

  • Stabil nagyvállalati háttér

  • Fiatalos és segítőkész csapat

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek műszaki-, üzemeltetési-, és ingatlanfejlesztési területen

Jelentkezési határidő 2019.06.13.

Érdeklődni a 06-72-506-413 telefonon lehet.

GDPR adatkezelési tájékoztató a www.mecsekfuszert.hu oldalon megtekinthető.

Mecsek Füszért Zrt. a GDPR értelmében adatkezelőnek minősül, így a rá vonatkozó hatályos jogszabályok betartására kötelezett.

Önéletrajzot nem őrzünk meg, pályázat lezárása után megsemmisítjük, személyes adatokat kiemelt gondossággal kezeljük, harmadik félnek nem adjunk át.