Állásajánlat

TÉGED keresünk, ha építésvezetői vénádat szeretnéd kibontakoztatni, hosszú távra keresel értelmes, hasznos, felelősségteljes munkát.

Játszóterek, kültéri fitneszparkok, zöldtetők és kertek - parkok építésének szervezése, koordinálása a feladat. Ennek sikeres végzéséhez szakirányú végzettségre, B-s jogsira, talpraesett, jó kiállásra, fejlett kommunikációs készségeidre szükséged lesz. Külön öröm, ha rendelkezel az építőipar bármely más szegmensében szerzett építésvezetői tapasztalattal. A munkahely Veszprémben található, az egyes projektek során pedig lehetőséged nyílik megismerni az országot, hisz mindenütt szépítjük a köztereket.

Kérlek, fényképes önéletrajzzal jelentkezz: kert@royalkert.hu Telefonszámot mindenképpen írj, mert személyes interjúra azon keresztül hívunk meg.

Amennyiben elképzeléseid és a mieink szerencsésen találkoznak, akár azonnal kezdhetsz itt nálunk: Veszprém, Royal-Kert Kft.

Zölden minden jobb: Royal- Kert csapata