Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat

 A KOMÉTA 99. Zrt felvételt hirdet villamosmérnök munkakörbe.

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak.  A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk több, mint 700 főt foglalkoztat.

A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlesztésekkel biztosítja a cég. A fejlesztések és a fenntarthatóság biztosítására, a műszaki terület csapatának bővítésére keressük leendő kollégánkat.

Ha szeretnél részt a műszaki terület munkájában csatlakozz hozzánk

Villamosmérnök

munkakörben.

Ezek a feladatok várnak az új kollégánkra, aki Te is lehetsz:

·         Karbantartói, gépbeállítói feladatok elvégzése

·         Részvétel a műszaki fejlesztésekben

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Villamosmérnöki (erősáramú vagy gyengeáramú) végzettséged van
  • PLC programozási jártassággal
  • Hidraulikai, pneumatikai ismeretekkel
  • Precíz, dinamikus, lendületes személyiség vagy

Mindezt hol?

·         Kométa- Kaposvári székhelyén

Munkádért cserébe ezt nyújtjuk:

·         Meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere

  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon alapuló juttatási csomag
  • Valódi ráhatásod lehet egy folyamatosan fejlődő cég működésére

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz email-ben, egy fényképes önéletrajz becsatolásával:

toborzas@kometa.hu

Kometa 99 Zrt. HR iroda

7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.