Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat

Faipari CNC operátor álláslehetőség!

Legyél Te a Profi Tető CNC operátora Kaposváron!

Szeretnél egy fantasztikus, modern technológiát vezérelni? Nem áll tőled messze a faipari gyártás és támogató munkakörnyezetet keresel? Gyere hozzánk Faipari CNC operátornak! Most itt a lehetőség, hogy egy fiatalos, lendületes csapat tagja legyél. Ha érzel magadban ambíciót, hogy megtanulj egy robottechnológiával működő faipari CNC megmunkáló központot irányítani, akkor Nálunk a helyed.

Cégünk több, mint 6 éve gyárt különböző faszerkezeteket az ácsiparban dolgozó szakemberek részére ill. lakossági megrendelésekre. Szolgáltatásunk a tetőszerkezet gyártás új dimenzióját képviseli. Kapcsolatrendszerünk országos, az általunk gyártott tetőszerkezeteket nem csak hazánkban, hanem a környező országokban is felhasználják. Mérnök kollégáink a faszerkezeteket 3D CAD formában megtervezik, majd a kész tervek alapján a gyártósor legyártja a teljes ácsolatot. Csapatunk kapacitásbővítésének egyik lépése, hogy meglévő mérnök kollégáink mellé új CNC kezelőt keresünk, akinek legfőbb feladata az előkészített tervek gyártásba helyezése és a faszerkezetek gyártása lesz.

Jelentkezz, ha:

·         Dolgoztál már faipari CNC gépekkel, vagy végzettséged szerint kezelhetsz CNC gépeket.

·         Nem dolgoztál CNC gépekkel, de van bármilyen faipari végzettséged és/vagy CAD ismereted, munkatapasztalatod.

·         Sosem dolgoztál faipari gépekkel, de gyakorlatot szereztél bármilyen CNC megmunkálásban.

Cégünknél a betanítás a faipari CNC operátor pozícióra professzionális szinten megoldott.

Téged keresünk, ha:

·         Hosszú távon szeretnél egy kiváló munkaközösség tagja lenni.

·         Nyitott vagy az új ismeretek befogadására, egy új technológia megismerésére.

·         Jó csapatjátékos vagy, aki szívesen működik együtt munkatársaival és a vezetőséggel.

·         Nem áll messze tőled a faipari gyártás, vagy szeretnél mindehhez közelebb kerülni.

·         Megbízható, precíz és önálló munkavégzés jellemző rád.

·         Kreatív, építő jellegű ötleteid vannak, de követed a céges iránymutatásokat is.

·         Jó szervezési és kommunikációs képességgel rendelkezel.

Előnyt jelent:

·         Van bármilyen CNC gyakorlatod.

·         Felsőfokú végzettség, faipari végzettség, vagy építőipari végzettség.

·         3D térlátás.

Amire nálunk számíthatsz:

·         Kihívásokkal teli, változatos munkakör

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Fiatal, dinamikus csapat

·         Kulturált munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök

·         Azonnali kezdési lehetőség

·         Heti 40 órás munkaidő, 1 műszakos munkarend

·         Kiszámítható bérezés

Érdekel a technológia? Nézz meg további információt a következő linken: http://roof4you.hu/

Jelentkezz most az alábbi linken: http://profiteto.hu/karrier/

Az állást FRISS DIPLOMÁSOK is betölthetik. Jelentkezni a fizetési igény megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a fenti linken. Minden jelentkezőt egy héten belül értékelünk és értesítünk, nálunk nem fog állni a folyamat!