Állásajánlat építészmérnököknek

Vasútfejlesztésre specializálódott generáltervező cég építészmérnök kollégát keres magyarországi vasútépítési projektek magasépítési feladatainak ellátására építész tervező munkakörbe.

Az új kolléga megismerheti a közlekedésfejlesztési nagyberuházások működését és azok résztvevőit a tenderkészítéstől a kivitelezésig, részt vehet a vonalszakasz építészeti kialakításában (állomások, megállóhelyek) és vállalaton belül kísérheti figyelemmel a legkülönbözőbb szakági tervek alakulását (vasúti pálya, utak, hidak, műtárgyak, alépítmények tervezése, geodéziai felmérés, pontfelhős modellalkotás, stb.) egészen a megvalósulásig.

Feladatok:

• Vasúti épületek engedélyezési és kiviteli terveinek készítése (új épületek és felújítások egyaránt)
  • Tervek összehangolása a megrendelői elvárásokkal és a szakági tervekkel
  • Komplex állomási környezet és kiegészítő létesítmények (perontető, peronarculat, stb.) tervezése
  • Helyszíni bejárások, épületfelmérések

Elvárások:

• Építészmérnök végzettség (legalább Bsc)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Autocad vagy Archicad legalább szerkesztésekhez és tervfeldolgozáshoz szükséges ismerete

Előnyt jelent:

• Msc végzettség
  • Tervezőirodában eltöltött 1-2 éves gyakorlat