Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

állásajánlat - épületgépész gyakornok

Feladatok:

  • A cégcsoport saját beruházási projektjeinek (épületállomány fejlesztéseivel kapcsolatos épületgépészeti beruházói feladatok (fűtés, hűtés, vízellátás, csatornázás, szellőzés stb.)) előkészítésében, tervezésében részvétel

  • Lehetséges műszaki alternatívák kidolgozása/értékelése, technológiai gépészeti számítások, méretezések és tervezések elvégzése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása tapasztalt kolléga segítségével
  • Műszaki és gazdasági szempontok szerinti gépkiválasztásban való részvétel
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok bekérése, versenyeztetésében való részvétel

Elvárások:

  • Aktív főiskolai/egyetemi legalább másodéves hallgatói jogviszony

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány
  • Fejér megyei lakhely

Amit kínálunk:

  • Betekintés a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari nagyvállalat működésébe
  • Nemzetközi tapasztalat egy hazai tulajdonú és vezetésű vállalatcsoportnál
  • Magas színvonalú szakmai tudás
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitás
  • Jó teljesítmény esetén munkaviszony felajánlása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

További információ: www.videoton.hu/karrier