Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - Hauni Hungaria IT fejlesztő gyakornok

Hasznos tapasztalatra szeretnél szert tenni, amit később is kamatoztathatsz? Csatlakozz hozzánk, mint IT fejlesztő gyakornok!

Feladatok:

Egyedi új alkalmazások fejlesztése, tesztelése, bevezetése, dokumentálása és támogatása

Meglévő alkalmazások támogatása és igény szerinti továbbfejlesztése

Együttműködés és kapcsolattartás a Hauni megfelelő szakterületeinek dolgozóival

Projektekben való részvétel, projektvezetés

Elvárások:

angol nyelvismeret (aktív használat, nyelvvizsga nem szükséges)

C#, .NET környezetek ismerete

aktív hallgató jogviszony (végzés előtt 1-2 évvel ideálisan)

heti min. 20-25 óra munkavégzés vállalása (lehetőleg a hét minden napjára egyenletesen elosztva)

MS Office ismerete

Előny:

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

német nyelvtudás

Amit kínálunk:

kimagasló bérezés

multinacionális munkakörnyezet

hosszú távú, biztos munkahely

Az önéletrajzokat az alábbi elérhetőségeinken várjuk:

peter.solti@hauni.com

Hauni Hungaria Gépgyártó Kft.

HR

Tel.:(72) 567-524

www.hungaria.hauni.com