Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - Környezetmérnöki és termékdíj-ügyintézői pozícióba

Vámőr Vámügyi, Pénzügyi és Marketing Tanácsadó Kft. munkatársat keres Környezetmérnöki és termékdíj-ügyintézői pozícióba.

Feladatok:
A társaság megbízóinak környezetvédelmi termékdíjjal kapcsolatos kötelezettségeinek precíz és pontos intézése, a vezető munkájának a támogatása, valamint új környezetvédelmi üzletág kiépítésében való aktív részvétel.

- Az új üzletág felépítésében való aktív közreműködés

  • törvényi- és jogszabályi előírások betartása/betartatása
  • hatóságokkal, külső szakértői szolgáltatókkal és az üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • hulladékgazdálkodás (éves jelentések megtétele, hulladékgazdálkodási terv készítése, hulladék szállítással kapcsolatos teendők ellátása)
  • levegőtisztaság védelem (engedélyeztetési eljárások lefolytatása, alap- és éves jelentések megtétele, a szükséges mérések elvégeztetése)
  • talaj- és vízvédelem (jelentések készítése, a szükséges mérések elvégeztetése, vízkárelhárítási terv készíttetése, önellenőrzési mérések végeztetése)
  • kémiai biztonság, veszélyes anyagokra vonatkozó előírások betartatása
  • telepengedélykérelem elkészítése
  • audit, hatósági ellenőrzések (felkészülés és részvétel)

- Környezetvédelmi termékdíj ügyekkel kapcsolatos teendők ellátása

  • Bevallások elkészítése
  • Közreműködés utólagos ellenőrzéseknél
  • Állásfoglalások elkészítése
  • Konkrét tanácsadás

- Vezető munkájának támogatása

  • Szerződések előkészítése
  • Kísérőlevelek megírása

- Általános irodai adminisztratív feladatok ellátása alkalmanként

  • Iktatás
  • Postázás
  • Számlázás

Elvárások:

  • Környezetmérnöki alapdiploma
  • vám-, jövedéki és termékdíj ügyintéző szakképesítés megszerzése 2 éven belül
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó szervező és –problémamegoldó képesség
  • Kreatív, önálló munkavégzés

Előny:

  • releváns szakterületen szerzett munkatapasztalat

Az ideális jelölt munkáját kitartóan, önállóan és felelősen végzi. A felmerülő problémákat, kreatívan, hatékonyan, környezetével együttműködve, képes kezelni. A munkakörbe nyitott, fejlődni vágyó személyt keresünk.

Jelentkezni e-mailen megküldött önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségen lehet 2011.07.31-ig : g.frenyo@freemail.hu
Munkábaállás tervezett időpontja: 2011.08.15