Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlat - műszaki rajzoló munkatárs

Pályakezdő vagy még egyetemi tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezését várjuk! A Sampo Kft. az élelmiszeripari gépgyártás terén negyedszázados tapasztalattal rendelkező magyar vállalat, a vágóhídi technológia-tervezés és gépgyártás meghatározó hazai szereplője.

Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, csapatunk a minőségi, pontos munkavégzés iránt elkötelezett

Mérnökcsapatunkba műszaki rajzoló munkatársat keresünk.

  • élelmiszeripari gépek tervdokumentációjának aktualizálása,
  • napra készen tartása, módosítások átvezetése;
  • kézi rajzok digitalizálása

Elvárás:

  • AutoCad ismerete, használata
  • precizitás
  • következetesség

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • rész vagy teljes munkaidős munkavégzés minimum heti 20 órában
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • A bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Pécstől 10 km-re, Kővágószőlősön

Önéletrajzotokat, jelentkezéseteket a : karrier@sampo.hu e-mail címen várjuk.

Telefonos elérhetőség: 72/ 564-400