Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

ÁLLÁSAJÁNLAT: PÁLYAKEZDŐ GÉPÉSZMÉNÖK

Ügyfelünk egy amerikai központú vállalatcsoport tagjaként ipari folyamatszabályozó és mérő berendezések gyártásával és összeszerelésével foglalkozik Székesfehérváron. Az anyavállalat még több figyelmet szentel a magyar gyár számára, ezért egy műszaki kompetencia központ kiépítése folyik, ezen felül újabb szelepgyártási projektek áttelepítése történik folyamatosan. A megnövekedett munkamennyiség megkívánja a szakértő csapat bővülését, ezért a cég munkatársi gárdája keres munkatársat az alábbi pozíciókba: PÁLYAKEZDŐ GÉPÉSZMÉRNÖK

A pozícióban a leendő munkatársak többnyire külföldi vevői műszaki támogatást nyújtanak az új kompetencia központban, így a munkanyelv az angol.

Leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Szabályzószelep megrendelések kezelése, a vevői specifikációk, megrendelések alapján a szabályzószelep-egység alkatrészlistájának elkészítése;
  • Beérkező megrendelések fogadása, analizálása, ellenőrzése és tisztázása az osztály-eljárások alapján;
  • Kereskedelmi irodák támogatása;
  • Vevői specifikációk értelmezése és figyelembevétele az alkatrészlista készítésekor;
  • Az alkatrészlista elkészítése az osztály-eljárások alapján;
  • Kapcsolattartás az európai kereskedelmi irodák és az európai gyártóüzemek között;
  • Aktív részvétel a folyamatok, rendszerek fejlesztésében;
  • Embargós országokba irányuló megrendelések kezelése.
A jelölttel szemben támasztott elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség;
  • Pályakezdő VAGY 1 - 2 év vevőkkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat;
  • Erős közép szintű angol nyelvtudás.
Előny: Gyártásirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Miért érdemes jelentkezni?
Versenyképes bérezés, cafeteria rendszer, nyelvtanulási-, sportolási lehetőség várja az Új munkatársat.

Amennyiben pályakezdő gépészmérnök vagy és szeretnéd egy multinacionális cégnél elkezdeni szakmai pályádat, valamint nyelvtudásod is szeretnéd érvényesíteni, jelentkezz most!

Jelentkezés módja: http://bap.hu/jelentkezes/2078 VAGY a palyakezdo@bap.hu e-mail címen keresztül.