Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Állásajánlatok - villamosmérmök

Az ODW-ELEKTRIK Kft. német érdekeltségű, több műszakban foglalkoztató üzem Szederkényben. Cégünk gépjárműipari beszállítóként működik, ezért üzemünkben a pontosság és megbízhatóság fontos követelmény.

Várjuk az Ön jelentkezését a következő munkakörbe:

Villamos karbantartó mérnök

Elvárások:

  • felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • szakmai tapasztalat (karbantartó, programozó munkakörben), pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük
  • középfokú (kommunikációképes) német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • PLC programozásban (Siemens S7, előny: Panasonic FPWIN) való jártasság
  • jó problémamegoldó képesség
  • készenlétre való hajlandóság
  • nagyfokú önállóság

Feladatok:

  • Új automatizált gépek vezérlésének villamos tervezése, szoftver fejlesztése
  • Villamos hibakeresés, villamos hibák, programhibák elhárítása, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Karbantartási tevékenységek szervezése és elvégzése
  • Gyártógépek vezérlés és szabályzási rendszereinek mérnöki támogatása
  • Pótalkatrészek biztosítása
  • Gépek, berendezések, gyártási folyamatok állandó optimalizálása

SAP-felhasználói ismeretek előnyt jelentenek.

Önéletrajzát, motivációs levelét és végzettségeit igazoló okmányainak másolatát kérjük szíveskedjen elküldeni az alábbi címre:

7751 Szederkény, Petőfi S. u. 5-7.
e-mail: locser.edina@odw-elektrik.hu
Telefonszám: 69/554-910
Lőcser Edina