Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláshirdetés

Mérnök tanácsadói álláslehetőség!

Mérnöki vénával rendelkezel? Érdekel a tetőszerkezetek világa? Az sem jelent gondot, ha két tervezési munka között ellátnál tanácsadói és értékesítői feladatokat is? GYERE hozzánk Mérnök tanácsadónak! Ha nincs szakismereted a tetőszerkezetek területén, de kipróbálnád magad, MI SZÍVESEN BETANÍTUNK! Dolgozz Kaposváron a Profi Tető-nél és légy egy fiatalos, jó hangulatú csapat tagja!

Elmélyítheted tudásodat az ácstechnológiák világában, komoly faépítészeti tudásra is szert tehetsz. Szakmaiságoddal értéket teremthetsz kivitelező partnereink számára. Kiváló munkaeszközökön és szoftverekkel, ill. munkakörnyezetben dolgozhatsz. Munkáddal közvetlenül kapcsolódhatsz ácsszerkezetek CNC gyártásához, és akár megismerheted a robottechnológiával készülő faszerkezet gyártás részleteit is.

Cégünk a hazai tetőfedő anyag kereskedelem és CNC tetőgyártás kiemelkedő képviselője. Számos egyedi megoldással már több, mint 20 éve ismert és elismert szereplői vagyunk az építőanyag kereskedelemnek és az építőiparnak. Most a faszerkezet gyártásban résztvevő csapatunk bővítéséhez keresünk egy új munkatársat.

Milyen feladataid lennének?

  • A beérkező engedélyes vagy kiviteli tervek CAD szoftverrel való feldolgozása
  • Árajánlatok készítése tervdokumentáció alapján
  • Tetőszerkezeti terv készítés DIETRICH’S CAD/CAM vagy ARCHICAD program segítségével
  • Építőanyagok konszignációja terv alapján
  • Értékesítési tanácsadás
  • Termék értékesítés
  • Megrendelői kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok

Amit elvárunk tőled:

  • Legalább folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Jártasság ArchiCAD vagy AutoCAD, és az MsOffice használatában

Ami előnyt jelenthet:

  • Építő mérnök, Építész mérnök, vagy hasonló területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban, vagy területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás

 Téged keresünk, ha:

  • Pozitív kisugárzású, sikerorientált tervező beállítottságú személy vagy, aki szeretne egy jó hangulatú, fiatalos csapat tagja lenni.
  • Nyitott vagy az új ismeretek befogadására és nem riadsz vissza sem a tervezői, sem a kapcsolattartási, vagy az előforduló értékesítési feladatoktól.
  • Megbízható, precíz, pontos és önálló munkavégzés jellemző rád.

 Amire nálunk számíthatsz:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Fix heti 40 órás munkaidő
  • Kiszámítható bérezés

Az állást FRISS DIPLOMÁSOK is betölthetik. Cégünknél a posztra képzés professzionális szinten megoldott.

Érdekel a munka? Nézd meg a rólunk szóló információkat a következő linken: http://profiteto.hu/a-cegrol/

Jelentkezz most az alábbi linken: http://profiteto.hu/karrier/

Jelentkezni a fizetési igény megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a fenti linken. Minden jelentkezőt egy héten belül értékelünk és értesítünk, nálunk nem fog állni a folyamat!