Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláshirdetés

Gyártás előkészítő mérnök munkalehetőség!

Légy te az új faipari gyártás előkészítő mérnök kollégánk!

Mérnök vagy és új izgalmas területet keresel, ahol számít a kommunikáció és a szakmaiság? Egy olyan helyet, ahol kreatív énedet is megmutathatod? Akkor a Profi Tető gyártás előkészítő mérnök munkakörét éppen neked találtuk ki! Dolgozz már ma egy fiatalos, lendületes csapatban, kulturált munkakörnyezetben, ott ahol a szakmai utadat is megtalálhatod.

Gyere hozzánk, mert elmélyítheted tudásodat az ácstechnológiák világában, és komolyabb faépítészeti tudásra is szert tehetsz. Szakmaiságoddal értéket teremthetsz kivitelező partnereink számára. Javaslataiddal hosszútávú jó vásárlói döntések részese lehetsz. Kiváló eszközökön és szoftverekkel, és remek munkakörnyezetben dolgozhatsz. Munkáddal közvetlenül kapcsolódhatsz ácsszerkezetek CNC gyártásához, és ha tetszik, akár megismerheted a robottechnológiával készülő faszerkezet gyártás részleteit is.

Cégünk a hazai tetőfedő anyag kereskedelem és CNC tetőgyártás kiemelkedő képviselője. Számos egyedi megoldással már több, mint 20 éve ismert és elismert szereplői vagyunk az építőanyag kereskedelemnek és az építőiparnak. Most a faszerkezet gyártásban résztvevő csapatunk bővítéséhez keresünk egy új munkatársat.

·         tudásoddal hozzájárulnál a hazai építkezések minőségi színvonalának növeléséhez.

·         képesnek vagy tervezési szinten támogatni a gyártási folyamatokat.

·         ismered, vagy nyitott vagy megismerni faépítészeti CAD szoftvereket (Dietrich's, Sema 3D CAD/CAM).

·         szívesen elmélyítenéd tudásodat a faépítészetben.

·         nem riadsz meg a vevőkkel való kommunikációtól.

Cégünknél a posztra képzés professzionális szinten megoldott.

Téged keresünk, ha:

·         Hosszú távon szeretnél egy kiváló munkaközösség tagja lenni.

·         Nyitott vagy az új ismeretek befogadására, egy új technológia megismerésére.

·         Jó csapatjátékos vagy, aki szívesen működik együtt munkatársaival és a vezetőséggel.

·         Vannak építő jellegű ötleteid, de követed a céges iránymutatásokat is.

·         Jó szervezési és kommunikációs képességgel rendelkezel.

·         Megbízható, precíz és önálló munkavégzés jellemző rád.

Amit elvárunk:

·         felsőfokú szakirányú tanulmányok

·         ArchiCAD vagy AutoCAD, MsOffice jártasság

Előnyt jelent:

·         Építő mérnök, építészmérnök, vagy hasonló végzettség.

·         Hasonló helyen, vagy tervezésben szerzett szakmai tapasztalat.

·         3D CAD/CAM gyakorlat.

·         Angol és/vagy német legalább középfokú nyelvtudás.

Amire nálunk számíthatsz:

·         Kihívásokkal teli, változatos munkakör

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Fiatal, dinamikus csapat

·         Kulturált munkakörnyezet, korszerű munkaeszközök

·         Azonnali kezdési lehetőség

·         Heti 40 órás munkaidő, 1 műszakos munkarend

·         Kiszámítható bérezés

Érdekel a munkahely bővebben? Nézd meg a rólunk szóló információkat a következő linken: http://profiteto.hu/a-cegrol/

Jelentkezz most az alábbi linken: http://profiteto.hu/karrier/

Az állást FRISS DIPLOMÁSOK is betölthetik. Jelentkezni a fizetési igény megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a fenti linken. Minden jelentkezőt egy héten belül értékelünk és értesítünk, nálunk nem fog állni a folyamat!