Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláshirdetés ÉPÍTÉSÜGYI FELADATKÖR betöltésére

A foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidős, határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony

A munkavégzés helye:

Baranya Megyei Kormányhivatal

Pécsi Járási Hivatal

Hatósági Főosztály

Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály

7623 Pécs, Rákóczi u. 30.

Ellátandó feladatok:

Az épített környezet alakításáról és védelméről szóló 1997. évi LXXVIII. törvényben és az

építésügyi és építésfelügyeleti hatósági eljárásokról és ellenőrzésekről, valamint az

építésügyi hatósági szolgáltatásról szóló 312/2012. (XI. 8.) Kormányrendeletben foglaltak

alapján elsőfokú építésügyi és építésfelügyeleti hatósági feladatok ellátása.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapításra és az egyéb juttatásokra a kormányzati

igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény (a továbbiakban: Kit.), valamint a Baranya

Megyei Kormányhivatal Közszolgálati Szabályzata rendelkezései az irányadók.

Az állás betöltésének feltételei:

• magyar állampolgárság,

• cselekvőképesség,

• foglalkozás-egészségügyi alkalmasság,

• legalább érettségi végzettség vagy középszintű szakképesítés,

• büntetlen előélet,

• a jelentkező nem állhat a Kit. 82. § (2) bekezdésében meghatározott

bűncselekmények miatt indult büntetőeljárás hatálya alatt,

• vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése a kinevezéstől számított

harminc napon belül, az egyes vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségekről

szóló 2007. évi CLII. törvényben foglalt rendelkezéseknek megfelelően.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat

• statikai szakképzettség

Elvárt kompetenciák:

• eredmény-orientáció

• csapatmunka

• szakszerűség, jogszerűség betartása

Benyújtandó okiratok:

• fényképes szakmai önéletrajz,

• végzettséget igazoló okiratok másolata,

• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány vagy igazolás annak

megkéréséről.

A benyújtandó okiratokat a Pécsi Járási Hivatal Hatósági Főosztály Építésügyi és

Örökségvédelmi Osztályához kizárólag elektronikus úton a pecs.epites@baranya.gov.hu

e-mail címre kell megküldeni.

Az elbírálás határideje:

2019. április 30.

Az állás betöltésének kezdete:

Az állás az elbírálást követően azonnal betölthető.

Az álláshirdetéssel kapcsolatosan további információt nyújt:

Pólya Gábor, az Építésügyi és Örökségvédelmi Osztály vezetője a 06/30-249-1693-as

telefonszámon.