Álláshirdetés - Környezetmérnök gyakornok

A Hauni Hungaria több mint 1300 magasan képzett munkatárssal a régió egyik legerősebb vállalata. Hasznos tapasztalatra szeretnél szert tenni, amit később is kamatoztathatsz? Csatlakozz hozzánk, mint Környezetmérnök gyakornok!

A német cégcsoport egyik üzletága, amely világelső a dohányipari gépek gyártásában, kimagasló szaktudást és minőséget jelent az egyedi gépgyártás területén. A Hauni munkatársaként a legjobb szakmai tudást szerezheted meg, csúcstechnológiákkal dolgozhatsz. A vállalat stratégiája hosszú távon biztosít Pécsett stabil munkalehetőséget, és folyamatos fejlődést kínál munkatársai számára. A Hauninál felépítheted a karrieredet! Legyél kiemelkedő csapatunk tagja, ahol büszke lehetsz munkádra!

Feladatok:
ISO 14001 Környezet Irányítási Rendszer bevezetésében aktív részvétel
Iparvállalat hulladékgazdálkodási rendszerének megismerése, nyilvántartási rendszer kezelése
Iparvállalat levegővédelmi folyamatainak, rendszerének megismerése,
Emisszió mérésekben történő aktív részvétel
Bevallási időszakokban részvétel a bevallások elkészítésében,
Iparvállalat vegyi anyagnyilvántartó rendszerének megismerése, adatok feldolgozása.

Elvárások:
folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton
MS Office felhasználói szintű ismerete
heti munkavégzés megegyezés szerint (min. 20-25 óra)
gyors tanulási készség, motiváltság és terhelhetőség

Előny:
német / angol nyelvtudás

Az önéletrajzokat az alábbi elérhetőségeinken várjuk: toborzas.hungaria@hauni.com

Hauni Hungária Gépgyártó Kft.
HR Tel.:(72) 567-524
www.hungaria.hauni.com