Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláslehetőség a ENCONS Kft.-nél

Az ENCONS Kft. pécsi munkavégzéssel műszaki és/vagy környezetvédelmi referens gyakornokot keres Elsődlegesen alapképzésben, illetve mesterképzésben részt vevő környezetmérnök vagy építő-, építészmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, mérnökinformatikus hallgató(k) jelentkezését várjuk.

A szakirányú továbbképzésen részt vevők közül a létesítmény-energetikai szakmérnök hallgatók is célcsoportunkat képezik.

Főbb feladatok: 

  • Ügyfélkapcsolaton alapuló környezetvédelmi- és/vagy energia-, energetikai-, adatok feldolgozása
  • Riportok, bejelentések, adatszolgáltatások elvégzése
  • A későbbiekben a Kft. szolgáltatásainak operatív támogatása
  • Energiamenedzsment illetve egyéb energetikai területet érintő feladatok ellátása és/vagy környezetgazdálkodási és környezetvédelmi szakfeladatokban való részvétel
  • ISO 14001 és ISO 50001 rendszerek működtetésében (esetlegesen azok „építésében”) való közreműködés

Elvárások:

  • Megbízhatóság, pontos és korrekt működés
  • Nyitottság, tanulási hajlandóság
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Stabil MC Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készségek

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Energetikai szakreferensi tevékenységgel és/vagy környezetvédelmi megbízotti tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat

Foglalkoztatás jellege: részmunkaidős gyakornoki pozíció, rugalmas (tanrendhez igazítható) időbeosztással és munkavégzéssel

A munkavégzés helye: 7622 Pécs, Bajcsy-Zs. u. 3.

Benyújtandó dokumentumok: önéletrajz és motivációs levél

Benyújtás módja: e-mailben az info@encons.hu címre

A jelentkezés határideje: 2021. szeptember 30.

A pozíció betöltésének kezdete: azonnal betölthető.