Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláslehetőség - rendszermérnök

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Budapesti, XV. kerületi, 27 éves számítástechnikai Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres hálózati rendszermérnök munkatársakat.

A  feladatok közé tartozik:
  • Hálózatok és rendszertervek készítése önállóan és csapatban,
  • árajánlatok készítése, ügyféligények személyes felmérése,
  • rendszerek helyszíni üzembe helyezése, konfigurálása,
  • folyamatos üzemeltetési feladatok ellátása
  • havi 1 hét 7/24 ügyeleti készenlét HelpDesk szolgáltatásainkhoz
Elvárásaink:
  • IT és/vagy egyéb releváns műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • A munkavégzéshez szükséges angol, szakmai nyelvtudás szóban és írásban
  • Folyamatos fejlődésre való törekvés
  • Igényes, megbízható munkavégzés
Előnyt jelent:
  • CISCO CCNA minősítés
  • hálózati aktív eszközök: CISCO, HP, D-Link, Zyxel, valamint a CISCO Meraki eszközök, Cloud Web Security szolgáltatások ismerete
  • CXFA vizsga
  • Balesetmentes személygépkocsi vezetői gyakorlat
Olyan személy jelentkezését várjuk,
  • aki szorgalmas,
  • szereti a változatos és dinamikus munkavégzést,
  • nem ijed meg a folyamatosan változó vevői igényektől,
  • és aki szeret és akar tanulni (amihez cégünk folyamatos és jelentős támogatást nyújt).
Amit kínálunk:
  • Fizetett betanulási időszak
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakmai képzések, szertifikációk megszerzésének támogatása • Támogató szakmai légkör
  • Családias környezet
  • Folyamatos, változatos feladatok
  • Rugalmas munkaidő
  • Bejelentett jövedelem
  • Béren kívüli juttatások

Ha tanulni és bizonyítani szeretnél, részt kérsz a közös sikerekből, akkor küldd el nekünk magyar ill. angol nyelvű önéletrajzodat valamint fizetés igényedet a cv@lan.hu email címre!

Kapcsolódó tartalmak