Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Álláslehetőség végzős hallgatóknak

Siófoki központú generál kivitelezéssel foglalkozó építőipari cég, munkatársat keres azonnali munkakezdési lehetőséggel, építésvezető munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:

  • Generál-kivitelezési munkák teljes körű irányítása és koordinálása, folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
  • Helyszíni irányítás, a kivitelezés során a minőségi munkavégzés ellenőrzése,
  • Az eredményes befejezéshez szükséges műszaki és szervezési teendők koordinálása, ütemtervek készítése határidők betartatása,
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal,
  • Építési napló vezetése.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Számítástechnikai rendszer ismeretek,
  • Önálló, kreatív munkavégzés, kiemelkedő szervező készség,
  • Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:

Siófok és környéke

Amennyiben szeretnél egy dinamikus, fiatalos csapatban dolgozni és igényes vagy saját magadra és munkádra, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:  johancsik@siohazcentrum.hu