Alumni Akadémia programajánló

Tisztelt Érdeklődő!

A Pécsi Diplomások Köre szeretettel meghívja Önt az Alumni Akadémia, Hogy ne legyél április bolondja, avagy hogyan lehetsz tudatos élelmiszervásárló? című ingyenes programjára.

Az előadást Keczeli Viola, a Pécsi Tudományegyetem alumnája, az Egészségtudományi Doktori Iskola PhD hallgatója tartja.

AMIRŐL SZÓ LESZ

• Bevezető – Miért is táplálkozunk? Hogyan befolyásolja a táplálkozásunk az életminőségünket?
  • Hogyan lehetünk tudatos vásárlók a XXI. században? Mire kell felkészülnünk, mik a legnagyobb pénztárca rabló átverések?
  • Zabtej, kókuszzsír, frissföl, Himalájáról származó só és nyírfából való cukor. Tartósítószer mentes és / vagy minden mentes, dúsított és stb. Minek ne dőljünk be?
  • Az élelmiszercímkék megfejtése – mit jelent az élelmiszercímkén található rengeteg információ számunkra?
  • Az adalékanyagok és aromaanyagok eredete, jellemzőik és minden, amit tudni érdemes róluk.
  • Mit jelent a Superfood kifejezés, mire tehetünk Superfood bélyeget?

Időpont
2024.04.25.(csütörtök) 14:00-15:30

Tudásközpont Mélyföldszinti előadóterem
(7622 Pécs, Universitas utca 2/A)