Amerikai táboroztató program

Örömmel értesítem, hogy októberben indult új amerikai táboroztató programunk kedvezményes jelentkezési határidejét módosítottuk: Mivel az amerikai gyerektáborokban idén bőven vannak még szabad helyek, a korábban megállapított februári időpont helyett, idén 2019 március 31-ig fogadunk jelentkezéseket, továbbra is kedvezményesen!

Az amerikai székhelyű Camp America hazánkban ugyan most először kezdi meg működését, de egyike a legnagyobb és legrégebbi vízumszponzoroknak - idén ünnepli 50. születésnapját. Az amerikai gyerektáborokban elvégzett nyári munka nemcsak remek nyelvgyakorlási és pénzkereseti lehetőség, hanem egy olyan kulturális csereprogram, amely pozitívan fogja megváltoztatni a hallgatóik életét: komoly élettapasztalatot szereznek, megismerik az Egyesült Államok kultúráját és közben hazánkat is képviselik a tengerentúlon.

Üdvözlettel:

Rasovszky Miklós

Camp America Hungary – Country Director

MeloDiák Projektvezető – Új amerikai program divízió

Cell: +36-20-509-3960

Email: rasovszky.miklos@melodiak.hu

MelóDiák Ügyfélszolgálat:

1093. Budapest, Czuczor utca 6. - Studium Irodaház

(a Corvinus Egyetem épületében!)

Office tel: +36 1 217 6426