Bachmann Erzsébet elismerése

A Magyar Tudomány Ünnepe 2014 alkalmából Alexandra Tudományos Díjat kapott, Bachmann Erzsébet, a PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar Belsőépítészeti és Környezettervezési Tanszék adjunktusa.

A PAB a régiójában dolgozó kutatók részére 2007-ben egy új díjat alapított, amelyet Matyi Dezső, az Alexandra Kiadó igazgatója ajánlott fel, egy 100.000 forint értékű könyvutalvány formájában. Kolléganők az Alexandra Díjat a tudomány és művészet kölcsönösségét megjelenítő tevékenységéért, a PAB 45 éves történetét feldolgozó album elkészítéséért vehette át.
 A díjat a Magyar Tudományos Akadémia Pécsi Területi Bizottsága (MTA PAB) székházában megrendezett ünnepségen, 2014. november 7-én Kosztolányi György akadémikus, a PAB elnöke adta át.
Az elismeréshez szívből gratulálunk!