„Bajorország - a megfelelő partner" (Bayern - Fit for Partnership) online esemény

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara (DUIHK) a „Bajorország - a megfelelő partner" (Bayern - Fit for Partnership) nemzetközi projekt részeként kétnapos online eseményt szervez.

Vegyen részt rendezvényünkön, tudjon meg többet a bajorországi okos városokról, ismerjen meg legjobb bajoroszági gyakorlati példákat és bajor vállalatokat, építsen kapcsolatokat!

Az online esemény időpontja: 2021. május 19-20.

Jelentkezés: a honlapunkról letölthető kérdőív kitöltésével és visszaküldésével a szabo@ahkungarn.hu e-mail címre. A rendezvény végleges programja a visszaküldött kérdőívek kiértékelése után, a résztvevők igényeinek figyelembevételével kerül kialakításra.

Jelentkezési határidő: 2021. április 12.

További információk, programterv és jelentkezési lehetőség (kattintson): Okos városok Bajorországban