BELSŐÉPÍTÉSZ KÖRNYEZETTERVEZŐ MŰVÉSZ mesterképzési szak

Célunk olyan belsőépítész tervezőkképzése, akik megállják helyüketépítész-tervezők társtervezőjeként.Munkájukkal magas szintű környezetalakító,tárgytervező, formateremtőtevékenységet képesek végezni.

A végzettek képesek kreatívgondolkodással az épített környezetalakításában, a művészi igényességetigénylő feladatok megoldására– vállalják az alkotó ember kulturálisküldetését, értéket teremtenek ésértéket közvetítenek. Alkotásaikkala nemzetközi szakmára is hatássalvannak. Felkészültségük alapjánalkalmasak tanulmányaik, doktoriképzés keretében történő folytatására.

Azok jelentkezését várjuk,akik: építőművész, környezetalakítási,vagy formatervezési, építészetialapozó (BA) képzésbenmegszerezték a belső téralakításiismereteket, kreatívak, jól kommunikálnak,arányérzékkel, térlátással,színérzékkel rendelkeznek, környezettudatosangondolkodnak,jó problémamegoldók, igényeseka minőségi munkára, értéket akarnakteremteni, és megőrizni azt.

Elhelyezke désilehetőségek:

• belsőépítész stúdióbanvezetőtervező, társtervező
  • önálló belsőépítész vállalkozásvezetőtervezője
  • építész stúdióban belsőépítésztárstervező
  • belsőépítész designer,koordinátor

Főbb tant árgyak ,ismeretkörök:

Építészeti alapozó; Kortárs designtörténet; Integrált építészeti gyakorlat;Kortárs építészeti ismeretek;Belső tér tervezés; Építészeti tervezés;Design tárgytervezés; Vizuáliskommunikáció; Belsőépítészeti műszakialapismeretek; Esztétika; Művészetistúdiumok

Szakvezető:

Kovács Zoltán DLA,főiskolai docens

Együttműködőpartnereink:

Pécsi Tudományegyetem - PollackMihály Műszaki és Informatikai Kar
Európa Design Zrt.

Diploma megnevezése: Belsőépítész környezettervezőművész

Képzési idő: 4 félév

Képzési formák:Nappali

• államilag támogatott
  • költségtérítéses 398.000 Ft/félév

A képzés helyszíne : Budapest

Konzultációval egybekötött
NYÍLT NAP

Február 3. 11 óra1077 Budapest, Rózsa utca 4-6.

További információk: www.tovabb.bkf.hu