Betonfesztivál - Pécsi díjazottakkal

Legyen szó egy épület tartószerkezetéről, egy hídról, vagy olyan látszóbeton elemekről, melyek formálják egy épület megjelenését, arculatát, egyre népszerűbb alapanyagként szolgál a beton. Mindezen megoldásokat az idei Beton Fesztiválon számos ámulatba ejtő példán keresztül is megismerhettük.
Betonfesztivál - Pécsi díjazottakkal

A fesztivál keretén belül hirdették ki a Minden építés alapja pályázat nyerteseit. Az egyetemi hallgatók kategóriájában Jakab Zsófia – A pécsi TV-torony újragondolása pályázatával 2. helyezést, Hazler Edina – Pécsi Pollack Strand munkájával pedig 3. helyezést ért el.

Gratulálunk a díjazottaknak!

További részletek: