Pécsi Tudományegyetem logo Pécsi Tudományegyetem
Műszaki és Informatikai Kar
Pécsi Tudományegyetem

Bíró-Fehr Mérnöki Zrt. álláslehetőség

A Bíró-Fehr Mérnöki Zrt. egy független építőmérnöki -, tervezői és tanácsadó cég, a svájci Fehr Ingenieure Ag. magyarországi leányvállalata. Több mint 15 éves szakértelemmel átfogó megoldásokat kínálunk megvalósítva ügyfeleink egyéni igényeit. Szederkényi irodánkba keressük munkatársunkat az alábbi pozícióba: Építőmérnök, Szerkesztő

Építőmérnök, Szerkesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Vasbeton szerkezetek 3D-s modellezése, számítása,
  • Zsaluzási és vasalási tervek készítése,
  • Statikai modell készítés és számítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum műszaki technikus végzettség,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • rajzoló-, szerkesztő program ismerete (Allplan),
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • terhelhetőség, megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség,
  • AxisVM ismerete,
  • német és/vagy angol nyelvtudás, hogy közvetlenül tudj kommunikálni a svájci kollégákkal.

Amit kínálunk:

  • Részvétel nemzetközi projektekben,
  • biztosított szakmai fejlődés,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • kiemelkedő munkahelyi körülmények (modern iroda, családias hangulat, minden nap friss gyümölcs és korlátlan kávé),
  • versenyképes bérezés és extra juttatások (céges telefon akár magánhasználatra is, legújabb szoftverek, plusz támogatjuk a sportolásodat is),
  • fontos számunkra a környezetvédelem, így ha tömegközlekedéssel jársz be, azt 100%-ban térítjük!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

7751 Szederkény