Brain Bar rendezvény

2021. szeptember 9-10-én a Millenárison szervezzük Európa legnagyobb jövőfesztiválját, a Brain Bart - idén először az angol mellett magyar nyelvű programokkal!

Tisztelt Műszaki és Informatikai Kar!

A fesztivál mindazoknak szól, akik tudatosan építik önmagukat és rajonganak az új ismeretekért: minden évben a legbátrabb és legkülönlegesebb gondolkodókat, döntéshozókat és üzletembereket hozzuk el közönségünknek! Az utóbbi évek fellépői között szerepelt Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszó; Elon Musk édesanyja, a szupermodell és dietetikus Maye Musk; sőt, a világ első humanoid robotja, Sophia is. A Brain Bar idén kifejezetten azokat a kulturális értékeket és technológiai megoldásokat állítja fókuszba, amelyek a globális hangzavarban is biztosítják a tartalmas életet, az értelmes munkát és a jó minőségű emberi kapcsolatokat.

Az eddigi évekhez hasonlóan idén is lehetőséget nyújtunk tanárok és diákok számára, hogy

ingyenes belépőt szerezzenek a Brain Barra!

Ehhez mindössze az alábbi linken található kérdőív kitöltésére kérjük őket:

Azok számára, akik nem jogosultak díjmentes részvételre, jegyek ide kattintva kaphatók.

Üdvözlettel:

A Brain Bar csapata