Breuer Marcell Doktori Iskola felvételi Beidaihe-ben

A Breuer Marcell Doktori Iskola 2015. július 28-án felvételi vizsgát tartott a Pekingi Central Academy of Fine Arts, School of Architetcure közreműködésével a Pekinghez közeli Beidaihe-ben.

Prof. Wang Tie a CAFA School of Architecture dékánja a PTE, MIK díszdoktora a Doktori iskola mestere a tulajdonosa annak a stúdiónak és design galériának, amely az esemény házigazdája volt illetve a jövőben a Breuer Doktori Iskola kínai bázisaként fog működni.

Kiállítás nyílt a professzor munkáiból és az együttműködés eddigi eseményeiből, majd Prof. Wang Tie és Dr. Hutter Ákos leleplezte az épületen elhelyezett táblát, amely szerint a Beidaihe-i műhely és galéria a jövőben az építész doktori képzés fontos nemzetközi színtereként fog működni.