Campus Hungary pályázatok oktatóknak, hallgatóknak és adminisztratív dolgozóknak

A Balassi Intézet a „Nemzeti Kiválóság Program - Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi oktatói, hallgatói és adminisztratív dolgozói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése országos program" és a „Nemzeti Kiválóság Program - Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi hallgatói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése konvergencia program" című projektek keretében Campus Hungary ösztöndíjpályázatot hirdet 2014. január 15. és 2014. július 31. között megvalósítható MOBILITÁSRA.

A teljes pályázás a www.campushungary.hu oldalon történik 2013. szeptember 3-tól. A pályázatokat ciklikusan hirdeti meg a programiroda

Pályázattípusok:

Oktató rövid és hosszú tanulmányút;

Hallgató féléves részképzés, szakmai gyakorlat, rövid tanulmányút, csoportos tanulmányút;

Adminisztratív dolgozói rövid tanulmányút, csoportos tanulmányút.

A Campus Hungary következő pályázati felhívása várhatóan 2014. január 15-én jelenik meg.

Változás: Az intézményi igazolásokat a Kar vezetője, vagy az általa felhatalmazott személy írja alá. Az egyes pályázatokhoz tartozó igazolásminták az oldalról letölthetőek.

A pályázatok beérkezéséről automatikus értesítést kap minden jelentkező a regisztrációkor megadott email címre.

További részletek: