Consteel diplomapályázat 2020-2021

A ConSteel Solutions Kft. diplomapályázatot hirdetett a 2020.01.01-2021.10.20. időszakban építőmérnöki diplomamunkájukat befejezett hallgatók körében.

A pályázaton való részvétel feltételei:

1.         A pályázatra az jelentkezhet, aki magyar vagy nemzetközi felsőoktatási intézményben:

• alapképzés (BSc),
  • mesterképzés (MSc),
  • osztatlan 5 éves képzés.

keretében magyar vagy idegen nyelvű diplomamunkát, szakdolgozatot készített.

2.         A pályázatra a 2020. január 1-jétől 2021. október 20-ig terjedő időszakban megvédett diplomatervek, szakdolgozatok nyújthatók be.

A jelentkezés határideje: 2021. október 20., 24:00

3.         A pályázó a benyújtás időpontjáig zárja le az adott képzési szintnek megfelelő tanulmányait és védje meg a diplomamunkáját, szakdolgozatát. A diplomamunkát más pályázatra is be lehet adni.

4.         jelentkezési lap kitöltésével jelentkezhet a pályázó. A pályázatot a megadott határidőig elektronikusan a ConSteel Solutions Kft.-hez kell benyújtani a fenti hivatkozási linken. A dokumentációt ott, linkként megadva vagy az info@consteel.hu e-mail címre, „Diplomapályázat” tárgy megjelölésével küldheti el a pályázó. A pályázat befogadásáról e-mail visszaigazolást küldünk. A következő dokumentációkat várjuk leadni:

• Consteel-lel készült szakdolgozatot vagy diplomamunkát,
  • Consteel modell fájlt (*.csm),
  • diplomavédés során bemutatott prezentációt,
  • sikeres diplomavédésről és eredményéről egy hivatalos irat másolatát,
  • diplomamunka egyoldalas tartalmi kivonatát, melynek alkalmasnak kell lennie a Consteel hírlevelében, weboldalán vagy más lehetséges szakmai platformon való megjelenésre.

5.         A pályázatra benyújtott diplomamunka, szakdolgozat – amennyiben megfelel a Consteel diplomapályázat szabályzatában előírtaknak – díjat nyerhet. Az arra érdemes pályázók dicséretben részesíthetők. A ConSteel Solutions Kft. mérnökei közül minimum 2 fős bíráló bizottságot jelöl ki a diplomamunkák elbírálására. Nem megfelelő színvonalú diplomamunkák esetén nem kötelező valamennyi díj kiadása. A bíráló bizottság a pályázatok számának és minőségének függvényében dönthet, melyről a pályázó elektronikus úton kap értesítést.

Értékelés szempontjai:

• a téma, tervezési probléma nehézségi foka,
  • a műszaki megoldások színvonala, újszerűsége, kreativitása,
  • a Consteel modellezési, számítási és BIM eszköztára használatának színvonala,
  • a diplomamunkára kapott egyetemi értékelés.

6.         A pályázat eredményének kihirdetése várhatóan 2021. november 3-án történik meg, várhatóan a nyertes pályázó diplomaátadóján.

Nyeremények:

• Első helyezett: 100.000 Ft + 1 évig érvényes Consteel 15 (és Consteel Joint) statikai szoftver előfizetés*
  • Második helyezett: 50.000 Ft + 1 évig érvényes Consteel Joint 15 szoftver előfizetés*
  • Valamint a jelentkezők között kisorsolásra kerül 3 db Xiaomi okosóra

*A szoftver licensz érvényességi ideje a díj elnyeréstől számított 1 éven belül, egyeztetés szerinti időpontban kezdhető.

Bővebb információ a pályázatról itt érhető el: https://consteelsoftware.com/hu/diplomapalyazat-2020-2021-szabalyzat/

Jelentkezéshez pedig a következőt szükséges kitölteni: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZ20zZa6sVXVGNclVuN6gSpzyaRdSJ6aw6CVQ6V5EreSCf7w/viewform