Digital Internship Program - Summer 2021

Örömmel értesítjük Önöket, hogy kidolgoztuk az informatikus hallgatókat célzó, digitális alapokon nyugvó gyakornoki programunkat.

Ennek keretében 3 fő irányt jelöltünk ki:

• Data Engineering / Data Science   (Ez kicsit kapcsolódik a labor során áttekintett Python - Pandas adatfeldolgozási eljárásokhoz, természetesen több területen kiegészítve azt.)
  • Backend fejlesztő  (Szerveroldali komponensek megismerését helyezi előtérbe főként Java alapokon a DevOps metodológia bevezetésével.)
  • Frontend fejlesztő (A UI/UX területre fókuszál, a jelenleg népszerű technológiák alkalmazásával: Angular, React, Node.JS)

Graphical user interface, text, application

Description automatically generated

Text

Description automatically generated

Mindegyik terület programjának szerves része lesz a Cloud technológiák bemutatása is, melynek során igen hasznos és jövőbemutató ismeretekre tehetnek szert a hallgatók.

Ezzel kapcsolatban pár gondolatot emelnék még ki:

• Angol nyelvű önéletrajzra és motivációs levélre van szükség. (A cégen belüli kommunikáció egy része is angolul történik majd.)
  • Az önéletrajzban fel kellene tüntetni az adott területhez kapcsolódó releváns tantárgyakat, rövid leírással. Illetve természetesen azt is, ha a hallgató esetleg már rendelkezik hasonló szakmai tapasztalattal korábbról.
  • A gyakornoki program célközönsége főként az utolsó előtti félévükben lévő hallgatók, akik várhatóan januárban végeznek majd. (A tanulmányok befejeztével, lehetőség nyílik főállású pozícióban való elhelyezkedésre.)
  • Jelentkezési határidő: Május 15.
  • Jelentkezés csak a Profession.hu oldalán keresztül lehetséges, az önéletrajz és a motivációs levél csatolásával.
  • További részletekkel kapcsolatban Golács Réka kolléganőmnél lehet erdeklődni (emailben vagy telefonon)

Reka Golacs - Academic Interface Program (AIP) Coordinator
Cell: +36 20 259 6136