Diplomadíjas építőmérnökeink

Közlekedéstudományi Egyesület által 2014-ben meghirdetett diplomaterv pályázatra összesen 27 db pályamű érkezett, amelyből a 2015. január 29-i Kibővített Országos Elnökségi Ülésen 12 fő kapott díjazást, köztük két Pollack-os, 2014-ben végzett hallgatónk:

a II. helyezettek között: Nagy Erika Építőmérnök BSc Infrastruktúra ágazat Közlekedési létesítmények szakirány

a III. helyezettek között: Eller Balázs Építőmérnök BSc Infrastruktúra ágazat Közlekedési létesítmények szakirány

Az ITS Hungary Egyesület, az Intelligens Közlekedési Rendszerek Koordinálásának Magyarországi Egyesülete által meghirdetett ITS Hungary Nívódíj 2014. pályázatra három pályamű érkezett, mindhárom elnyerte az ITS Hungary Nívódíjat, köztük egy Pollack-os, 2014-ben végzett hallgatónk: Ambrus Nikoletta Építőmérnök BSc Infrastruktúra ágazat Közlekedési létesítmények szakirány.