Diplomás pályakezdő gyakornoki program GYSEV Zrt.

Eredményesnek maradni és fejlődni - ez vezérli a több mint 130 éves története során állandóan megújulni képes Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt-t. Célunk, hogy hosszú távon jól képzett szakembereket támogassunk és fejlesszünk, melynek kereteit a gyakornoki program és utánpótlás-nevelési programunk biztosítja. A felvételre kerülő munkatársakat a kezdetektől szakmai feladatokkal, képzésekkel várjuk.

2012-ben induló gyakornoki programunkba keresünk DIPLOMÁS PÁLYAKEZDŐ GYAKORNOKOKAT az alábbi végzettséggel:

• közlekedésmérnök
  • építőmérnök
  • építészmérnök
  • villamosmérnök
  • humánerőforrás
  • közgazdász
  • kontrolling

Elvárások:

• felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) szakirányú végzettség, diploma megléte alapkövetelmény
  • angol vagy német nyelvtudás
  • legkésőbb október 1-jei kezdés
  • nyitott, pozitív beállítottságú, együttműködő, a vasút iránt érdeklődő személyiség
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye:

• Sopron és környéke

Amit kínálunk:

• folyamatos szakmai fejlődés
  • juttatási csomag
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség

Jelentkezés módja:

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el jelentkezést (önéletrajz, motivációs levél) a karrier@gysev.hu e-mail címre. Jelentkezési határidő2012. augusztus 20.

Bővebb információkat a http://www2.gysev.hu/gysev_gyakornoki_program/167menüpontban olvashat.