Diplomaünnep - ELMARAD!

Kedves Végzett Hallgatók!

Sajnálattal értesítjük Önöket, hogy a járványhelyzet, illetve az emiatt érvényben lévő korlátozások miatt a 2020. október 3. napjára tervezett Diplomaünnepséget nem tudjuk megtartani a Műszaki és Informatikai Karon, így az elmarad.

Az Önök és családtagjaik, valamint munkatársaink védelmében sajnos kénytelenek voltunk ezt a döntést meghozni annak érdekében, hogy a fertőzés veszélyének kockázatát minimalizálhassuk.

A pandémia kimenetele számunkra sem látható előre. Terveink szerint azonban a következő tanévben, az akkor végző hallgatókkal együtt Önöknek is szeretnénk lehetőséget biztosítani a diploma szerzésük megünneplésére. Szintén 2021-re tervezzük a Kar 50 éves jubileumi rendezvénysorozatának megtartását, így reményeink szerint a jövő évre szervezett diplomaünnepségek és programok már gond nélkül kerülnek lebonyolításra.

Megértésüket köszönjük!

Pécs, 2020. szeptember 16.

Dr. Kondor Tamás
Pécsi Tudományegyetem, Műszaki és Informatikai Kar