Dr. Bachmann Bálint Mestertanár Aranyérem kitüntetést kapott

Dr. Bachmann Bálintot, a PTE Műszaki és Informatikai Kar dékánját Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesítette az Országos Tudományos Diákköri Tanács a magyar felsőoktatás műhelyeiben folyó diáktudományos tevékenységet támogató, színvonalas és eredményes munkájáért.

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács 2017. november 20-án, hétfőn tartotta a XXXIII. OTDK-t záró kitüntetés átadó ünnepi ülését a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében. A rendezvényen a 2017. évben Pro Scientia és Pro Arte Aranyérmet elnyert fiatalokat és témavezetőiket, a 2017. évi Mestertanár Aranyéremmel elismerteket, a további kitüntetetteket, az OTDT szakmai bizottságainak elnökeit, valamint a XXXIII. OTDK ügyvezető elnökeit köszöntötték.

Korábban már beszámoltunk hallgatóink OTDK-n szerzett sikereiről, ahol Szintén Bianka aranyérmet szerzett, akinek témavezetője Rétfalvi Donát. A mostani rendezvényen Pro Scientia és Pro Arte Aranyérmet vehetett át.

Korábbi hírünk