Duális képzési ismeretek képzés

A mai folyamatosan változó oktatási és képzési rendszerben, rendszerekben nehéz eligazodni. Mi a különbség a felnőttoktatás és felnőttképzés vagy a felsőoktatási szakképzés és az emelt szintű szakképzés között. Hasonló szavak, mégis teljesen más jelentéstartalommal bírnak. Mit takar az OKJ, az SZVK, vagy a KKK mozaikszó? Ha szeretne elmélyülni, vagy egyszerűen csak a közép- és felsőoktatási duális képzési rendszerben eligazodni, 16 órás képzésünk minderre lehetőséget biztosít.

A képzés céljai:
  • a vonatkozó jogszabályokban és az azokon alapuló, a duális képzéssel összefüggő dokumentumokban történő tájékozódás segítése,
  • a duális jellegű középfokú, illetve felsőoktatási gyakorlati képzési folyamatok elemeinek a megismertetése,
  • a gyakorlati képzéshez kapcsolódó elméleti alapismeretek, valamint gyakorlati alapkompetenciák biztosítása.
További információ: