Együtt kezdtük a tanévet!

2013. szeptember 2-án tartotta Karunk Tanévnyitó ünnepségét. Együtt kezdtük a tanévet rektor úrral, a Pollack dékánhelyetteseivel, intézetigazgatóival, tanszékvezetőivel és első éves hallgatóival.

Ünnepélyes keretek között vehették át a Köztársasági ösztöndíj elismerését igazoló oklevelüket azok a hallgatóink, akik az elmúlt tanévben kimagasló tanulmányi eredményt értek el.  „Arany Egypollackos” díjat pedig két hallgató és egy hallgatói csoport vehetett át. Malkó Tibor villamosmérnök hallgatót szervezői munkájáért és versenyeredményeiért, a Pollack Eco Team hallgatói csoportot  kutatási-fejlesztési tevékenységéért és versenyeredményeiért, Nagy Blanka médiatechnológus asszisztens hallgatót a „Pollack Arcaként” végzett áldozatos munkájáért díjazta a kar vezetése.

Gratulálunk sikeres hallgatóinknak!

A Tanévnyitóról készült képes beszámolónk itt megtekinthető!