Electrolux Design Lab pályázat

2015-ben írták ki 13. alkalommal az Electrolux Design Lab pályázot. „Egészséges, Boldog Gyerekek” témakörben olyan terveket vártak, amelyek a jövő gyerekeinek és családtagjaiknak életét teszik egészségesebbé és boldogabbá.

Ipari termék- és formatervezős hallgatónk tervpályázata az 1500 indulóból bekerült az első 100 zsűri által kiválasztott pályamű közé, így nemzetközi szinten is hírnevet szerezett a termék.

Erdős Nóra Hide and Cook néven egy intelligens edénnyel pályázott, mely lehetővé teszi, hogy gyermekek önállóan főzzenek teljes biztonságban.

A verseny ezen szakaszában a nyeremény az internetes szavazáson múlik a http://electroluxdesignlab.com/2015/submission/hide-and-cook/ oldalon.

A fődíj 100 000 euró és 6 hónapos fizetett gyakornoki állás az Electrolux dizájnközpontjában.

A végső eredményről május végén számolunk be.