Elhunyt Dr. Tornai László

A PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai kar Gépészeti Intézetének Gépszerkezettan Tanszéke fájdalommal tudatja mindazokkal, akik tisztelték és szerették, hogy volt Tanszékvezetőnk és Intézetigazgatónk DR. TORNAI LÁSZLÓ Okl. közlekedésmérnök főiskolai tanár 85 éves korában súlyos betegségben 2013. május 2-án elhunyt.

Elhunyt kollégánk évtizedeken  keresztül nagy odaadással és szakértelemmel hallgatók ezreit oktatta a műszaki mechanika tudományára. Emberségével és magas szintű szakmai tudásával szerzett tekintélyt hallgatói és tanártársai körében. Pályafutása során mérnökgenerációk nőttek fel szakmai, tanári munkája eredményeképpen.

Temetése 2013. május. 25-én 11 órakor lesz a Magyarürögi úti temetőben.

Emlékét kegyelettel megőrizzük!
A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar vezetősége és oktatói