ÉLMÉNYOTTHON Építész Csoport - MUNKALEHETŐSÉG

Az ÉLMÉNYOTTHON Csoport missziója kiemelkedően izgalmas térszerkezetű otthonok létrehozása fenntartható kivitelben.

Életteret alkotni nagy felelősség. Nehéz, de hálás feladat is egyben. Fantasztikus érzés amikor beköltözik az ügyfél, évekkel későbbi is áradozik a munkánkról, az ismerősei pedig csodájára járnak a háznak. Szeretnéd átélni Te is? Jelentkezz.

5-öd - 6-od éves (végzős) vagy egyetemen frissen végzett építészmérnök munkatársakat keresünk min. 1 év időtartamra.

Munkakör: kezdetként műszaki rajzolás családi házak, társasházak, ipari épületek terveinél - később rajtad áll meddig jutsz a csapatban.

Minimum követelmény: ArchiCAD 21 felhasználói szintű ismerete és modell alapú tervfeldolgozási gyakorlat.

Szeretjük, amit csinálunk, szeretünk tervezni, de aratni csak vetés után lehet.

Aki szűken vet - szűken is arat. Aki pedig bőven vet - bőven arat.

Munkavégzés helye:

Pólus Pont Irodaház

Bp 15. ker. Szentmihályi út 137.

Home office próbaidő után lehetséges, amennyiben hatékony számodra az otthoni munkavégzés.

A kiválasztás 3 körös:

1. várjuk a CV és Portfólió anyagokat a kapcsolat@elmenyotthon.hu címre.

2. telefonos interjú

3. személyes találkozó / próba munka

Jelentkezési anyagok leadási határideje: 2019.12.12. 16:00.

ÉLMÉNYOTTHON Építész Csoport