Első pécsi design workshop

2012. március 1-4. között, csütörtöktől vasárnapig a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karának szervezésében kerül megrendezésre a négynapos design workshop.

A workshopra a designnal foglalkozó, abban jártas és az iránta érdeklődőket is várják.
A csoportos foglalkozások olyan témákat feszegetnek, mint hogy a ma embere hogyan viszonyul a designhoz, hogy lesz ez vajon a későbbiekben.

Megtartja-e a design a mai szerepét a mindennapi életben, vagy ha nem, merre fele változik? Hogy vehet részt a design olyan területeken is, ahol eddig nem, vagy csak kísérleti jelleggel jelent meg?

A téma öt különböző szekció által kerül feldolgozásra, 5-12 fős csoportokban 5 különböző nézőpont szerint.

A nem PTE-s diákok számára kollégiumi férőhelyeket biztosítanak, melyek ára 4.000 Ft/fő/éj. A szállás pár éve felújított, elhelyezés 2 ágyas szobákban, 2 szobánként fürdővel, hűtővel, szintenként 2 konyhával.A workshopon való részvétel ingyenes, előzetes jelentkezés szükséges.

További információ az I. Pécsi design Workshopról és az 5 különböző szekcióról itt elérhető.