Építészeti ötletpályázat családi házak tervezésére

Építészeti ötletpályázat indul családi házak tervezésére. Szakmagyakorló építészeken kívül pályakezdők és egyetemi hallgatók is pályázhatnak, egy pályázó több kategóriában is nyújthat be megoldásokat. A díjazott tervek alapján alakítják ki a jövő évtől elérhetővé váló Nemzeti Mintaterv Katalógus kínálatát.

Minden díjazott pályamű legalább bruttó 500 000 forint pénzdíjazásban részesül. Egy pályamű díjazásának mértéke a pályaműben található, a Bírálóbizottság által elfogadott megoldások számától függően nő. Például amennyiben egy pályaműben a Bírálóbizottság öt megoldásból kettőt elfogadott, úgy a pályamű kétszer bruttó 500 000 forintban, tehát bruttó egymillió forintban részesül.

További információ és jelentkezés az ötletpályázat weboldalán, az E-TERVPÁLYA oldalt az Építészeti és Építésügyi Helyettes Államtitkárság megbízásából a Lechner Nonprofit Kft. üzemelteti.

Üdvözlettel:

Lechner Tudásközpont