Épületenergetikai Konferencia - meghívó

Épületenergetikai IPA Konferencia a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karon

A határokon átnyúló Magyar - Horvát IPA Együttműködési Program keretében a PMMIK Épületgépészeti Tanszéke és az eszéki Josip Juraj Strossmayer Egyetem Építőmérnöki Kara építészek és mérnökök részére egy olyan multidiszciplináris épületenergetikai elektronikus tananyag csomagot fejlesztett ki, amely a közös csoportban történő munkavégzést segíti elő.

A kifejlesztett oktatási anyagok a passzív és aktív szolár rendszerekkel, energiahatékony világítási rendszerekkel, műemlék épületekkel, irodaházakkal, valamint a komfortelmélettel és alacsony energiafelhasználású épületekkel foglalkoznak.

A konferencia 2012. szeptember 24-én 9-kor kezdődik a PMMIK Boszorkány u. 2. sz. alatti épületében, majd délután 14 h-kor a témához kapcsolódó workshoppal folytatódik. A rendezvényre minden érdeklődőt szeretettel várunk!