EQUITONE Építészhallgatói pályázat 2018

2018-ban az EQUITONE negyedik alkalommal kiírt Építészhallgatói Pályázatán a szálcement anyagú EQUITONE homlokzati lapok friss és kreatív alkalmazásait szemléző pályázatán ismét építészhallgatók munkáit díjazza.

A jelentkezők bármilyen funkciójú épület tervével, mint hallgatói munkával indulhatnak, amely lehet diplomaterv, komplex tervezés, egyéb féléves terv, vagy a hallgató kifejezetten e pályázat céljára készített munkája.

A pályázat feltétele, hogy a benyújtott terveken egyértelműen az EQUITONE szálcement homlokzatburkolati rendszereket használja. Ehhez elengedhetetlen, hogy a hallgató megismerje az EQUITONE szálcement homlokzat burkolatokat, és a benyújtott pályamű esetén alkalmazza az EQUITONE tervezési szabályokat.

A díjazásra rendelkezésre álló összeg

300 000 Ft.

A pályázat benyújtási határideje:

2018. október 31.

További információ és a pályázatok beadása: