Erasmus Oktatói pályázati felhívás_2021/2022/2

Elérhető a 2021/2022-es tanév tavaszi félévére szóló oktatói mobilitási pályázat.

Pályázati felhívás

Munkaterv

Jelentkezési lap

Pályázat megvalósítása 2022. Február 7. és 2022. Szeptember 30. között lehetséges.

A pályázat beadási határideje: 2021. november 17.

A járványhelyzetre való különös tekintettel  előzetesen javasolt egyeztetni a partnerrel, az adott partneregyetemmel, hogy van e fennálló korlátozás a ki és beutazó Erasmus+ oktatók fogadására,  milyen feltételekkel történik mindez.

Személyzeti kiutazásokra vonatkozó speciális ajánlások és engedélyeztetések

A nemzetközi személyzeti mobilitások keretében tervezett ki- és beutazásokat a résztvevők a küldő és fogadó állam jogszabályai - különösen a járványhelyzettel összefüggő be- és kiutazási, valamint egyéb vonatkozó jogszabályok -, az Európai Bizottság, a Tempus Közalapítvány, valamint a küldő és fogadó intézmény mindenkori járványhelyzettel összefüggő ajánlásai és szabályzatai figyelembevételével kötelesek megtervezni, a járványhelyzetben elvárható fokozott gondosság követelményére tekintettel.