Európai egyetemek felhívás és tájékoztató - European Education Summit

Tisztelt Kollégák!

Két eseményre szeretném felhívni a figyelmüket!

• Az idei Európai Egyetemi Szövetségek felhívás nem része a most megjelent Erasmus+ csomagnak, hanem külön hirdetik meg a következő hetekben. A felhíváshoz kapcsolódóan az EACEA tájékoztatót tart, amelynek időpontja 2021. december 14. 10:00-12:30. A későbbiekben küldjük majd a technikai, csatlakozási részleteket.

• A European Education Summit c. rendezvényre december 9-én kerül sor. A programot Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke nyitja meg, és az oktatáshoz kapcsolódóan számos kiemelt jelentőségű előadás és panelbeszélgetés hallgatható majd meg (Egyetemek európai stratégiája, Inkluzív oktatás, digitális átállás). Több magyar előadó is részt vesz az eseményen. További részletek a következő oldalon találhatók: Fourth European Education Summit.