EUROPASS MOBILITÁSI IGAZOLVÁNY

Az Europass mobilitási igazolvány külföldi (európai) tanulmányi csereprogram vagy szakmai gyakorlat igazolására szolgáló, névre szóló dokumentum. A hallgatói vagy tanulmányi ösztöndíjukat teljesítő Erasmus hallgatók a mobilitási igazolvány használatával a későbbi álláskeresés, munkavállalás esetén a munkaadókat tudják tájékoztatni az ösztöndíj során megszerzett szaktudásukról, készségeikről, felvett kurzusaikról és eredményeikről.

Az igazolvány igénylése ingyenes, és akár három nyelven is kiállítható mind Erasmus, mind Campus Hungary programmal utazó hallgatók számára.

A mellékelt útmutatóban további információk olvashatók arról, hogyan juthatnak könnyedén mobilitási igazolványhoz.

Amennyiben kérdés merülne fel a mobilitási igazolvánnyal vagy bármely Europass dokumentummal kapcsolatban, forduljanak a Nemzeti Europass Központ munkatársaihoz:

Telefonon: 06-1-236-5050 (hétköznap 9 – 13 óra között)

E-mailen: europass@tpf.hu

Facebookon: www.facebook.com/EuropassMagyarorszag