Felhívás szakmai nap megvalósításában való együttműködésre

A Tempus Közalapítvány kreatív és motivált közreműködőket keres, akik kedvet éreznek ahhoz, hogy saját intézményük keretein belül szakmai napot szervezzenek. A szakmai napok elsődleges célja párbeszéd kezdeményezése a felsőoktatási és a munkaerő-piaci szereplők, illetve az intézményen belül, a felsőoktatási intézmény polgárai között.

A szakmai nap keretében feldolgozható ajánlott témakörök:

• Oktatás és gazdaság kapcsolata
  • Nemzetközi tükör
  • Felsőoktatás-pedagógia
  • Hallgatói szolgáltatások
  • Társadalmi kapcsolatok
  • Egyéb, a helyi koordinátor által javasolt témakör

Mire lehet jelentkezni:

Szakmai nap megszervezésében való együttműködésre a Tempus Közalapítvánnyal saját intézményi keretek között. A megrendezéshez szükséges szakmai, anyagi, és szervezésbeli támogatásra.

Ki jelentkezhet:

- Felsőoktatási intézmények karai, tanszékei, egyéb a felsőoktatáshoz szorosan kapcsolódó szervezetek
- Intézményvezetők, oktatók, hallgatói önkormányzat képviselői
- Felsőoktatási intézménnyel szoros kapcsolatot tartó civil vagy gazdasági szereplők

További információk itt
Beküldési határidő: 2011. május 20.