Fémlemezfedés az építészetben

Taroltak a PTE MIK-esek a Prefa által kiírt „Fémlemezfedések az építészetben” címet viselő pályázaton. A pályázók két kategóriában adhattak le alkotásokat.

Az „A” kategóriában építészek PREFA anyaggal fedett – burkolt, megvalósult épületek (középületek, lakóházak, műemlék épületek), vagy PREFA termék falhasználásával készült építési engedéllyel rendelkező tervek (középületek, lakóházak, műemlék épületek) és dokumentációk benyújtásával pályázhattak.

Karunk oktatója ifj. Prof. Dr. Kistelegdi István II. helyett szerzett pályamunkájával.

A ”B” kategóriában építész hallgatók egyéni vagy csoportos ötlet- vagy tervpályázattal indulhattak, ahol a hallgatók bármilyen középületen, vagy lakóépületen (minimum 4 lakásos társasház) a PREFA termékek alkalmazását mutathatták be. Hallgatóink nem csak az első, hanem a második helyet is elnyerték ebben a kategóriában.

• I.helyezett - Zrena Zoltán
    konzulensei: dr. Kósa Balázs, dr. Baranyai Bálint

• II.helyezett - Szilágyi Dorottya
    konzulense: dr. Kondor Tamás

A díjakat 2018. május 7-én a KÉK-ben vehették át a pályázók.

Professzor Úrnak, hallgatóinknak és felkészítőiknek egyaránt szívből gratulálunk és kívánunk további szép szakmai sikereket!

Részletek elérhetők: