FIGYELEM! Tanár-mérnöktanár mesterképzési szakára jelentkezettek figyelem

A 2013. évi keresztféléves felvételi eljárás keretében a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és
Informatikai Karának (PTE-PMMIK) tanár-mérnöktanár mesterképzési szakára jelentkezettek felvételi
elbeszélgetésére a következők szerint kerül sor.

A vizsga időpontja:     2012. december 17.  9.00 óra

A vizsga helyszíne:     PTE-PMMIK 7624 Pécs, Rókus u. 2.
                        K épület 03-as terem

A vizsga szakmai és motivációs beszélgetésből áll.

A jelentkezők a vizsga napján a vizsga helyszínén legalább harminc perccel korábban   szíveskedjenek megjelenni,

A vizsgára a következő dokumentumokat szíveskedjen magával hozni:

-       személyazonosításra alkalmas okmányt;

-       vizsga díjának befizetését igazoló csekkszelvény eredeti példányát;

-        behívólevelet;

-       a többletpontok igazolására alkalmas dokumentumok (kiemelkedő szakmai teljesítményt igazoló dokumentumok, OTDK/TDK igazolás, stb.) a jelentkező saját aláírásával hitelesített másolati példányát.

A vizsga eredményét a vizsganap végén a vizsgabizottság elnöke kihirdeti, és a névre szóló jegyzőkönyvet kiosztja. Aki a jegyzőkönyvet személyesen nem tudja átvenni, annak postai úton megküldjük azt. Adatvédelmi szempontok miatt a felvételi elbeszélgetés eredményéről telefonon nem áll módunkban tájékoztatást adni.

Abban az esetben, ha a felvételi vizsgán nem jelenik meg, akkor ezzel a jelentkezési helyével a felvételi rangsorban nem fog szerepelni, az eljárás további részéből – ezen a szakon – kizárásra kerül.